Вы находитесь здесь: Главная > Новости > ЗДОРОВИМ БУДЕШ — ВСЕ ЗДОБУДЕШ!!!
Post Icon

ЗДОРОВИМ БУДЕШ — ВСЕ ЗДОБУДЕШ!!!

Методичні рекомендації щодо здорового способу життя та фізкультурно-спортивної роботи з дітьми  у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році 

dsc_1280

 

Здоров’я — безцінне надбання не тільки кожної людини, але й усього суспільства в цілому. Здоров’я – це основна умова й запорука повноцінного і щасливого життя.  У Статуті Всесвітньої організації охорони здоров’я сказано, що Здоров’я — це стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб та фізичних вад. Здоров’я допомагає виконувати плани, успішно вирішувати основні життєві завдання, долати труднощі, а якщо доведеться, то й значні перевантаження. Добре здоров’я розумно зберігається і зміцнюється самою людиною та забезпечує їй довге й активне життя.

dsc_1278

Проблема здоров’я дошкільнят сьогодні є гостро актуальною. Педагоги все більше усвідомлюють, що саме вони можуть немало зробити для здоров’я малюка. Це стосується кількох аспектів професійної діяльності педагога, пов’язаних із питаннями охорони здоров’я вихованців. Основні форми і можливості впливу педагогів наступні: використання на заняттях таких елементів його змісту (фактів, аргументів, прикладів, задач), які б поступово переконували дошкільнят у негативних наслідках шкідливих звичок для здоров’я і необхідності здорового способу життя (навчальний аспект); організаційно-педагогічна робота педагога, спрямована на формування в ДНЗ норм і традицій залучення до здорового способу життя, «моди на здоров’я».

dsc_1290

Робота має бути спрямована на виявлення та систематизацію знань з теми «Здоровий спосіб життя», розвиток творчих здібностей дітей, виховання активної життєвої позиції, відповідального ставлення до свого здоров’я. Мета цієї роботи — створення умов для формування у вихованців здорового способу життя, дбайливого ставлення до свого здоров’я як головної життєвої цінності; залучення уваги батьків до проблеми збереження та зміцнення здоров’я дітей. Основними завданнями роботи щодо пропаганди здорового способу життя та організації спортивно-масової зайнятості учнів є агітація й пропаганда фізичної культури та спорту; підвищення інтересу учнів до занять на заняттях з  фізичної культури; створення умов для підтримки стабільного здоров’я дітей; пропаганда здорового способу життя; профілактика різноманітних захворювань; залучення батьків до участі в організації оздоровчих заходів.

dsc_1282

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.

Страница 1 из 11