Вы находитесь здесь: Главная > Новости > Патріотичне виховання дітей
Post Icon

Патріотичне виховання дітей

Патріоти́чне вихова́ння — планомірна виховна діяльність, спрямована на формування у вихованців почуття патріотизму, тобто доброго відношення до батьківщини та до представників спільних культури або країни. Таке виховання включатиме розвиток любові до батьківщини, національної самосвідомості й гідності; дбайливе ставлення до рідної мови, культури, традицій; відповідальність за природу рідної країни; потребу зробити свій внесок у долю батьківщини; інтерес до міжнаціонального спілкування; прагнення праці на благо рідної країни, її народу. Має застосовування як у сім’ї та школі, так і в державних і громадських організаціях, засновуючись на впевненості в позитивному ефекті такого ж відношення.

Патріотичне виховання — це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.    (В. О. Сухомлинський) 

 

 

ЦЕ МОЯ УКРАЇНА                          
Зацвітає калина,
Зеленіє ліщина,
Степом котиться диво-луна,
Це моя Україна,
Це моя Батьківщина,
Що, як тато і мама, одна.
А. Камінчук

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.

Porsche 924 gefragt, und er hatte gutes Potenzial, die durch standige Aktualisierung und Erganzung der Produktlinie. Bereits 3 Jahre nach dem Verkaufs http://eco-driving.ru/porsche/2016-mercedes-benz-a250-motorsport-edition-driving-shots/ In der Regel die Maschine ist die gleiche geblieben, und die anderungen wurden — viele der Indikatoren haben sich verbessert, und in der Au?enseite d
Страница 1 из 11